O nás

Kto sme

PROPLANT s.r.o. je projekčná kancelária, ktorá úspešne funguje od roku 2012. Ponúkame svoje služby pre chemický, petrochemický, energetický, farmaceutický, potravinársky a strojársky priemysel. Sme členmi SKSI a máme oprávnenie na projektovanie technologických rozvodov a sme držiteľom certifikátu Medzinárodný projektant zváraných konštrukcií IWSD-C.

Sme malá flexibilná firma. Naši pracovníci sú absolventi katedry chemických strojov a zariadení so študijným odborom Stroje a zariadenia pre chemický, potravinársky a spotrebný priemysel. Sme freelanceri, schopní pracovať samostatne a rovnako dobre aj v malých a veľkých projekčných tímoch. Podľa potrieb našich klientov spolupracujeme s odborníkmi z partnerských spoločností tak, aby sme poskytli komplexné služby v našom obore.


Prečo s nami

Máme bohaté skúsenosti naprieč celým naším odvetvím od petrochémie cez farmáciu až po jadrovú energetiku. Na projektovanie - technické, technologické a energetické vybavenie stavieb máme oprávnenie s adekvátnym poistným krytím celej firmy. Sme flexibilní a motivovaní. Naša práca je kvalitná a vieme zákazníkovi poskytnúť dokumentáciu na úrovni zahraničných štandardov. Pre naše činnosti používame komplexné softvérové riešenia firmy Hexagon, ktorých dynamický vývoj využívame v prospech našich klientov.


Náš tím

Vladimír Cebo - PROJEKTOVÝ INŽINIER A KONATEĽ

Absolvent katedry chemických strojov a zariadení so študijným odborom Stroje a zariadenia pre chemický, potravinársky a spotrebný priemysel SjF STU z roku 2006 a Ústavu procesní z zpracovatelský techniky FS ČVUT z roku 2005. Medzinárodný projektant zváraných konštrukcií z a autorizovaný stavebný inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb z roku 2014.

MARTIN JURIGA - PROJEKTOVÝ INŽINIER A KONŠTRUKCIA

Absolvent Katedry chemických strojov a zariadení so študijným odborom Stroje a zariadenia pre chemický, potravinársky a spotrebný priemysel SjF STU z roku 1998. Titul PhD. získal pre predmety z odboru procesného inžinierstva so zameraním na zariadenia pre chemický, potravinársky a spotrebný priemysel v roku 2007.


Certifikáty na stiahnutie

Stiahnuť certfikáty v pdf

Licencie

  • Hexagon CADWorx P&ID
  • Hexagon CADWorx Structure
  • Hexagon CADWorx Design Review
  • Hexagon Caesar 2
  • Hexagon Orthogen

Partneri

Projektujeme a poskytujeme inžinierske služby pre chemický, energetický, farmaceutický a strojársky priemysel a rovnako tak pre projekčné firmy v tejto oblasti. S našimi klientmi v projekčných firmách projektujeme pre viacerých zahraničných investorov a firmy.